Куля для визначення статі

Західна традиція святкувати Baby Shower стала модною тенденцією в останні роки в нашій країні. Вечірка дає можливість майбутнім батькам провести час з друзями та сім’єю і святкувати народження майбутнього малюка. Такий захід вимагає ретельної підготовки, і перш за все, варто подумати про оформлення приміщення. Щоб декор інтер’єру вийшов барвистим і незвичайним, без повітряних кульок не обійтися. А так як це відмінний привід повідомити всім, хто у вас буде – хлопчик чи дівчинка, то зробити це можна оригінально, наприклад, використовуючи куля для визначення статі дитини .

Шар для гендерной вечеринки

Організувати сюрприз за допомогою таких дій:

  • у величезній коробці будуть заховані гелієві кулі певного кольору, в потрібний момент її відкривають майбутні батьки, і звідти кульки ефектно злітають на стелю;
  • береться велику кулю чорного кольору (за бажанням можливе і іншого, головне – непрозорий). Він наповнюється конфетті або дрібнішими кульками , щоб дізнатися стать дитини , Його лопають голкою.

Стандартно для наповнення використовуються кольори:

  • блакитний, якщо очікується хлопчик;
  • рожевий, якщо народиться дівчинка;
  • мікс двох кольорів, якщо планується двійня.

Зазвичай розкриття таємниці статі дитини відкладається на кінець вечора, тому, щоб максимально зберегти інтригу, можна прикрасити все приміщення повітряними кулями двох кольорів в рівній пропорції. А от куля-сюрприз з підлогою дитини або коробку з набором цих куль слід розмістити по центру, щоб максимально підігріти інтерес. Але щоб все не виглядало однотипно, слід розбавити кульками інших квітів, але з тематичними написами, або ж не круглої форми, а у вигляді колясок, сосок і інших дитячих атрибутів. Таке кульове велика кількість додасть атмосфері вечірки більшої легкості і безтурботності, а на їх фоні виходять неймовірні знімки вагітної жінки – майбутньої матусі – з подругами, чоловіком та іншими гостями.

Шар-сюрприз для визначення статі дитини – це цікавий ритуал, який припаде до душі усім присутнім на святі. Його обов’язково варто зняти на відео, адже при відкритті коробки або вибуху великої кулі, колірне наповнення буде красиво розлітатися на всі боки. Але більш того, ви зможете зафіксувати перші щирі емоції, реакцію кожної людини, коли таємниця нарешті розкрита.

Зробити свято стильним і незабутнім вам допоможе компанія «WOWballoons». У нас ви зможете замовити куля з зазначенням статі дитини , А також інші повітряні кульки для оформлення декору. Інформація про стать дитини може бути прихована не тільки від гостей, але навіть від самих майбутніх батьків. Для цього достатньо попросити лікаря під час проведення УЗД написати підлогу на папері і надійно запечатати його в конверт. А після передати цей конверт безпосередньо менеджеру нашої компанії, коли вирішите замовити кулю на визначення статі дитини .

Ми пропонуємо варіанти різних кольорів, форм, латексні і фольговані, з різними можливостями для прикраси, тобто з написами, додатковими стрічками, бантами і т.д. Ми прислухаємося до всіх перевагах і побажанням, щоб ваш захід було саме таким, про який ви мрієте. Ми хочемо, щоб у вас залишилися тільки позитивні враження від співпраці з нами.

Оформляти покупку гелієвих кульок для визначення статі дитини рекомендується заздалегідь, хоча б за пару днів до початку події, щоб бути впевненими, що всі необхідні матеріали є в наявності. Звертайтеся до нас, ми допоможемо зробити вечірку легкої, повітряної, яка надовго запам’ятається і вам, і вашим гостям!