Фольговані кульки

Останнім часом популярне мистецтво аеродизайну вже неможливо уявити без активного використання куль з фольги. Вони подобаються всім, без винятку, і безумовно солістами на будь-якому торжестві – як поодинці, так і в найрізноманітніших вишуканих композиціях.

Фольгірованние кульки – яскравий акцент святкового дизайну

По-перше, це красиво! Їх дійсно просто неможливо не помітити. Казкове сяйво фактури, величезна різноманітність форм і забарвлень, безліч дивовижних сюрпризів, – все це приводить в невимовне дитяче захоплення будь-якої людини, незалежно від його віку.

Сьогодні виробники пропонують як просто гарні, неймовірно ефектні фольговані кульки, так і адресно розроблені для будь-якого конкретного урочистого приводу. Все частіше це чудові елементи охоче використовуються дизайнерами для прикраси святкових інтер’єрів – і на масштабних заходах, і маленьких сімейних урочистостях з однаковим успіхом.

Такий кулька або оригінальна композиція з його участю можуть стати і відмінним подарунком як для дорослої людини, так і особливо для дитини, якого сьогодні вже важко здивувати новою іграшкою. Але маленький іменинник точно буде щасливий отримати в подарунок виблискує диво, наприклад, в таких варіантах:

  • герої улюбленого мультфільму;
  • веселі тваринки;
  • казкові єдинороги;
  • кумедна техніка;
  • кульки, що зображують вкусняшки,
  • ходячі кулі.

У сучасному асортименті чимало блискучих пропозицій, якими можна порадувати і дорослих, кохану людину, колегу по роботі, батьків – та кого завгодно. До речі, кулі фольговані можна надувати як гелієм, так і просто повітрям – обидва варіанти гарні і цілком мають право на існування.

Дуже затребувані для днів народження та ювілеїв фольговані цифри і букви, і гелієві, і звичайні. Вони чудово виглядають в будь-якому інтер’єрі і відразу створюють атмосферу свята.

й народження і ювілеїв фольговані цифри і букви, і гелієві, і звичайні. Вони чудово виглядають в будь-якому інтер’єрі і відразу створюють атмосферу свята.

Переваги і недоліки

Зростаюча популярність цієї продукції обумовлює постійне розширення географії її виробників; фольговані кульки з нашого асортименту виробляють в Європі і США. Кожна торгова марка має власні особливості, свої плюси і мінуси, але можна виділити загальні для всіх якості і тенденції.

У числі переваг фольгованих кульок варто назвати наступні:

  • краса і універсальність застосування;
  • міцність і відносна стійкість до механічних пошкоджень;
  • тривалість польоту від тижня до місяця.

За деякими своїми параметрами такі кулі вигідно відрізняються від своїх латексних і bubbles-побратимів, до того ж відмінно поєднується з ними в композиціях.

Говорячи про недоліки такої продукції, слід зазначити, що вона потрапляння на них вологи і спеку. Знаючи і з огляду на це, можна легко уникнути яких би то не було проблем в експлуатації.

Кулі фольговані: на що звернути увагу

Повітряні кульки не випадково порівнюють з квітами, вони так само прекрасні і настільки ж ніжні. Якщо ви хочете, щоб така краса радували, як можна довше, про неї потрібно вміти подбати з самого початку.

Наші фахівці кваліфіковано допоможуть вам вибрати, замовити і недорого купити в Києві кращі товари з багатого асортименту. А також подбають про те, щоб чарівні фольговані кульки прослужили вам максимально довгий час, щоб продовжити ваше свято і гарний настрій.