Політика безпеки

Дорогі наші клієнти та батьки маленьких дітей!

Повітряні кулі вносять в життя дітей веселощі і свято. Але все ж при задоволенні цієї святкової феєрією необхідно обов’язково дотримуватися правил безпеки:

1. Не можна брати надуті повітряні кулі в рот, кусати їх, а також здійснювати інші подібні дії. Повітряна куля може лопнути з попаданням відірвалися частин в дихальні шляхи дорослого або дитини. Залишки лопнув кульки повинні бути викинуті негайно.
2. Діти, які не досягли восьмирічного віку, повинні надувати повітряні кулі тільки в присутності дорослих через причин, вказаних в першому пункті.
3. При проведенні ігор та різних конкурсів кулі не повинні лопатися близько особи, так як це може призвести до травм очей, а у маленьких дітей до переляку.
4. Діти, які не досягли трирічного віку, повинні грати з повітряними кулями тільки в присутності дорослих. У такому віці діти можуть жувати лопнув кульку, який, в свою чергу, може повністю блокувати дихання дитини.

Правила є досить простими і легкими, дотримуйтесь їх і все буде добре. Відмінного відпочинку і веселого проведення свята!