Гарантія та повернення

Гарантія та повернення

Гарантія на політ повітряних куль – 48 годин з моменту отримання замовлення. Гарантія поширюється на латексні і фольговані кульки, надуті гелієм і доставлені нашим кур’єром, за винятком куль з конфетті стандартного і великого розміру (гарантія на їх політ 20 годин.).

гарантійні випадки

Під умови гарантії потрапляють такі випадки:

  • Більше 10% кульок впали до завершення терміну дії гарантії;
  • кульки втратили більше 50% в розмірі до завершення терміну дії гарантії.

В обох випадках, зробіть фотографію бракованих куль і надішліть нам зручним для вас способом (пошта, ватсап, директ інстаграм)

Ми постараємося максимально оперативно встановити причину події. Якщо гарантія на політ кульок була дотримана з нашої вини, ми оперативно зробимо заміну бракованих кульок.

Заміна повітряних куль проводиться протягом 24 годин з моменту звернення клієнта в разі, якщо був зафіксований гарантійний випадок. Ми виробляємо заміну абсолютно безкоштовно тільки в тому випадку, якщо клієнт надасть браковані кулі в обмін на нові.

Повернення коштів

Повернення коштів здійснюється протягом 3 днів (72 годин) з моменту звернення клієнта в разі, якщо був зафіксований гарантійний випадок і неможливо, з якої-небудь причини, провести заміну бракованих куль на нові. Повернення проводиться тим же способом оплати, яким скористався клієнт при оформленні замовлення.

політика повернення

Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що як латексні, так і фольговані кулі належної якості, придбані в нашому магазині поверненню та обміну не підлягають.

Ви також маєте право відмовитися від замовленого товару до моменту його одержання, якщо доставлений товар неналежної якості.

Товари, що не підпадають під перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар іншого розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення і комплектації »,.

негарантійні випадки

У свою чергу, гарантія на політ повітряних кульок анулюється, якщо кулі здулися з вини клієнта. Зайве механічний вплив може привести до того, що вони здуються, з цього кульки потребують дбайливого ставлення і не призначені для ігор.

Просимо Вас бути обережними, захистити повітряні кульки від домашніх тварин і уникати їх зіткнення з гострими предметами і шорсткими поверхнями

Рекомендації по експлуатації повітряних куль з гелієм

Завдяки спеціальній обробці складом Ultra Hi-Float наша компанія гарантує Вам 100% політ куль протягом трьох діб з моменту доставки *. Нагадуємо, що ми надуваємо наші кульки при кімнатній температурі. І існує ряд умов, недотримання яких може негативно позначитися на часі польоту наших кульок:

  • температура – найдовше кулі літають при температурі від 20 до 23 C;
  • вентилируемость приміщення – кулі довше перебувають в повітрі в добре провітрюваному приміщенні;
  • вплив сонця – різко скорочує тривалість польоту кульок.
  • високий рівень вологості також істотно скорочує час польоту повітряних кульок (в приміщеннях з зволожувачем кулі літають не більше доби)
  • надуті кульки також не рекомендується залишати в машині на тривалий термін (довше 2-3 годин) як в холодну, так і в жарку погоду. Такі різкі перепади температур можуть привести до того, що кулі лопнуть або, як мінімум, істотно втратять в розмірі.
  • На самовивезення гарантія не діє.
  • Всі перераховані вище фактори можуть привести до деформації куль і не потрапляють під умови гарантії.

У разі того, якщо Ви залишилися незадоволені послугами нашої компанії або якщо у Вас є будь-які побажання для поліпшення нашої роботи, просимо зателефонувати нам по телефону і повідомити про проблему. Ми з радістю допоможемо Вам і / або зробимо заміну бракованих повітряних кульок.

Гірлянди з куль

При оформленні вхідних груп і залів всередині приміщень (в торгових центрах і т.п.) ми даємо гарантію на гірлянди 5 днів. Якщо протягом цього терміну здуваються кулі – телефонуйте нам, ми безкоштовно зробимо заміну. При сприятливих умовах навколишнього середовища в приміщенні гірлянда може прослужити до 1 місяця.

При оформленні на вулиці гарантія дається тільки на монтаж – 1 день. Якщо гірлянду зірвало вітром – телефонуйте нам, ми все відновимо. На цілісність куль в гірлянді на вулиці гарантія не поширюється в зв’язку з великою кількістю шкідливих факторів (сонце, бруд і т.п.). На вулиці термін служби гірлянди може варіюватися від 1 години (в жарку погоду під прямими сонячними променями) до 1 місяця (в зимовий час).