Про нас

Привіт, ми займаємося доставкою повітряних кульок в Києві. Ми молода, але досвідчена команда аеродізайнери. У загальній сукупності наш досвід роботи перевищує 6 років. Працювали ми в різних містах України, але зупинилися і організували сервіс доставки повітряних куль в Києві .
Оформлення повітряними кулями стало нашим покликанням і свого роду метою. Щодня створювати щось круте і нове, то чого ще не було на ринку України, і зокрема в Києві – це наша мрія, яку ми втілили в життя.

На нашому сайті wowballons.com.ua ми зібрали для Вас наші роботи і роботи наших колег за такими розділами:
гелієві кульки , Фольгірованние кульки , Кулі з конфетті , великі кулі і інше .

Так само у нас є спеціальне обладнання, і ми зробимо Вам індивідуальну напис на кульці протягом пари хвилин.

Цілодобова доставка повітряних кульок – це до нас.
У розпорядженні нашої компанії власний транспорт для доставки повітряних куль, букетів і композицій. здійснюємо доставку куль 24/7 . І для Вашої зручності намагаємося не спати ночами, щоб дати відповіді на ваші дзвінки =)
Ми здійснюємо доставку куль по Києву, до дверей.

Так само маємо точкою самовивозу за адресою м.Київ вул. Єлизавети Чавдар 13 (в пішій доступності від метро Позняки та Осокорки).

Завжди допоможемо винести і завантажити кульки в автомобіль, якщо він стоїть на місці поруч.

Працюємо для того, щоб бачити Ваші усмішки і робити Ваші значущі події ще яскравіше і веселіше. Радуйте близьких, на свята і без приводу, даруєте їм емоції, даруєте їм кульки!

З повагою, команда WOWballoons.com.ua
м. Київ, вул. Єлизавети Чавдар, 13