Оформлення виписки з пологового будинку кулями

Народження дитини – справжнє свято для кожної родини. Тому зустріч нового члена сім’ї повинна пройти красиво, щоб при згадці про неї відразу спливали позитивні емоції, а в цьому допоможуть, як не дивно, звичайні повітряні кулі.

Компанія «WOWballoons» пропонує різні способи оформлення кулями виписки з пологового будинку . За традицією багато чоловіків зустрічають своїх дружин і новонароджених дітей з букетом квітів. Але лікарі не рекомендуються приносити живі квіти, так як вони можуть спровокувати алергічні реакції у немовляти, його організм ще не зміцнів, щоб боротися з незнайомими зовнішніми подразниками. Ми допоможемо підійти до цього питання з оригінальною боку. Замініть рослини на букет з повітряних куль: ваша дружина залишиться задоволеною, і дитина точно не постраждає.

Оформлення гелієвими кулями підкреслить урочистість і важливість події, якщо ними прикрасити під’їзд або увійти у вашого будинку. Наша компанія надає широкий вибір оригінальних композицій: повітряні гелієві ланцюжки, арки, колони. Дизайн буде актуальним в будь-який час року.

Саме популярне оформлення кулями виписки з пологового будинку – декорування дитячої кімнати, де буде проживати ваша дитина. Великий асортимент всіляких елементів дозволить вам красиво заповнити спальне приміщення улюбленого чада. У нас є латексні і фольговані кульки різних відтінків, форм і розмірів. З них ми пропонуємо кілька варіантів цікавих рішень для оформлення інтер’єру кімнати для малюка:

  • фонтан з куль, утворений за рахунок їх зв’язки групами, можна розставити по обидві сторони від дитячої колиски, при цьому, якщо така споруда зробити висотою 1,7-2 м, то виглядати будуть як значна колона. Діти будь-якого віку, навіть найменші, будуть з цікавістю розглядати кольорові кульки;
  • приміщення буде виглядати красиво, навіть якщо повітряні кулі просто хаотично розкидати по підлозі. Але якщо ви переживаєте, що вони будуть заважати пересуванню, то можна замовити накачані гелієм, щоб вони висіли під стелею;
  • якщо є можливість, незвично виглядатимуть повітряні квіточки по всій стіні;
  • досить простий, але цікавий варіант – просто розмістити на підлозі якусь велику композицію з різних фігур.

Ці ідеї актуальні також і для всієї квартири або будинку. Якщо буде прикрашена не тільки одна кімната, то всюди буде панувати затишна святкова атмосфера.

перевагами прикраси кулями на виписку можна назвати такі:

  • подібний елемент декору завжди надає будь-якої події відчуття свята, налаштовує на хвилю позитиву, створює атмосферу радості, безтурботних веселощів;
  • навіть якщо потрібно оформити великих розмірів приміщення, зробити це за допомогою куль можливо в найкоротші терміни;
  • можливість поєднання куль різних типів і матеріалів дозволить створювати унікальні композиції;
  • економічно вигідно застосовувати повітряні кулі, так як вони коштують набагато менше, ніж тканини або живі квіти, при цьому за зовнішнім виглядом нічим не поступаються, виглядають привабливо і естетично;
  • таке декорування підкреслює сенс свята краще, ніж будь-яке інше прикраса. Для цього досить використовувати тематичні фігури або варіанти з відповідними написами.

щоб оформлення кулями на виписку з пологового будинку вийшло дійсно ефектним, сподобалося всій вашій родині, замовляйте його у нас. У нас також доступна доставка по Києву і в найближчі міста. Ми постараємося реалізувати всі ваші задуми, щоб всім надовго запам’ятався найперший прихід вашого малюка додому.