Кулі на виписку для дівчинки

Народження дочки – поворотний етап в житті новоспеченого батька. День, коли ваша новонароджена дівчинка вперше побачить свій будинок, хочеться зробити особливим і незабутнім. Незважаючи на те, що поява дитини в будинку – це завжди клопіт, все ж необхідно влаштувати невеличке свято.

Композиції та набори куль на виписку з пологового будинку для Дівчатка

Гелієві кульки на виписку з пологового будинку для Дівчатка

Фольговані кулі на виписку

Для молодої мами після пологів настає важкий період, коли режим дня вже повністю залежить від цього маленького чоловічка, і вже зовсім немає часу на себе. Тому вона потребує любові, турботи та підтримки, які ви зможете проявити ще з найперших днів, і в цьому вам допоможе компанія «WOWballoons».

Ви можете у нас замовити кулі на виписку з пологового будинку дівчинці , Щоб зустріти з ними свою дружину і доньку. Як варіант, можна прийти з букетом «повітряних» квітів або просто зі зв’язкою різнокольорових куль в руках. При цьому наша компанія пропонує широкий асортимент, включаючи кулі різних форм і розмірів, з різними написами, такими як побажання від рідних, подяку від татка, ім’я малятка з датою народження, вагою і ростом і т.д. З таким подарунком можна влаштувати красиву, чуттєву фотосесію, а потім за бажанням пустити в небо.

Головна відмінна риса при привітанні дівчинки – це колірна гамма. Як правило, це рожеві, малинові і білі кольори. Крім стандартних круглих куль, пропонуються і фігурні:

  • у вигляді серця, щоб висловити свою любов, може бути, як однотонне, будь-якого кольору, так і з тематичної написом або малюнком;
  • фігура карапуза в рожевих підгузниках або рожевому комбінезоні, і все з тим же рожевим бантиком;
  • в формі лелеки, адже згідно з повір’ям, саме цей птах приносить дітей їх майбутнім батькам;
  • у вигляді різних дитячих атрибутів – колясок, пустушок, пляшечок, ведмедиків, які можуть бути додатково прикрашені дрібними малюнками на кшталт бантиків, квітів, зірочок і т.д.

Ви можете влаштувати сюрприз вашій дружині навіть вдома, замовивши кулі на виписку дівчинці у великій кількості, прикрасивши ними передпокій. Наприклад, можна поставити повітряну арку або колони. Досить мило буде, якщо використовувати не просто кульки з написами, а з окремими буквами, з яких можна скласти прості фрази на кшталт «Спасибі за дочку». Їх можна легко прикріпити до стіни.

Окремо можна використовувати кулі на виписку для дівчинки для декорування дитячої кімнати. Можна наповнені повітрям розкидати по підлозі, а накачані гелієм пустити до стелі. Також можна взяти кілька однотонних куль, але таких, щоб були декількох гармонійних відтінків, зв’язати їх на стрічках різної довжини, тим самим отримати фонтан. Далі можна прикріпити його до обважнювачі, щоб вони злітали вгору, і розставити кілька таких зв’язок по кутах або по різні боки колиски. Також красиво виглядатимуть гірлянди з куль на стінах або звисають зі стелі. Варіантів для оформлення декору – сила-силенна. Все, що вам потрібно, це включити фантазію, ваша дружина безумовно оцінить ваші старання.

Якщо ви шукаєте, де купити кулі на виписку дівчинці в Києві , Вам точно варто звернутися в нашу компанію. Ми займаємося оформленням і доставкою повітряних і гелієвих кульок з латексу і фольги по столиці і довколишніх містах. Ви можете вибрати потрібний варіант зі стандартних композицій або ж запропонувати свої ідеї, які ми із задоволенням втілимо в реальність. У нас ви можете оформити замовлення за доступною ціною, а виконаємо ми його в найкоротші терміни, так що ви можете з мінімальними втратами зусиль, часу і фінансів так легко порадувати своїх коханих.